seyahat oncesi

Çin Seyahatine Çıkmadan Önce

Çin’e yapacağınız seyahatleriniz için önceden Çin’den orijinal davetiye getirmeniz gerekir. Bundan ötürü seyahatinizin başlangıç tarihinden önce, vize işlemleri için yeterli süreyi göz önünde bulundurunuz.Geziye çıkmadan önce pasaportunuzun, uçak biletlerinizin ve kredi kartlarınızın 2’şer adet fotokopilerini alınız. Bir zarfa koyup aradığınız zaman direk ulaşabileceğiniz bir yere yerleştiriniz.

Detaylı Bilgi
ucak-resimleri

Çin Seyahati Uçak Bileti

Uçak yolculuğu, birçok açıdan dünyanın en konforlu yolculuk biçimi. Ancak, bu konforun düzenli ve sürekli olabilmesi için, dikkat etmeniz gereken birtakım uyarılarımız var. Uçuş güvenliğiniz açısından bu sayfadaki uyarıları dikkate almanız gerekiyor.

Detaylı Bilgi
image001

Gezi Boyunca

Yabancı ve Sosyalist idareye sahip bir Ülkede olduğunuzu unutmayınız. Seyahatiniz esnasında işlenebilecek herhangi bir suç durumunda bu ülkenin kanunları geçerli olacaktır. İnsanlarla tartışmayınız ve elle temas etmeyiniz. Bu Çinliler için çok onur kırıcıdır. Sadece tokalaşmanız yeterlidir, öpmekten kaçınınız.

Detaylı Bilgi
fuartakips

Yurtiçi ve Yurtdışı Fuar Danışmanınız

fuartakip.com’dan tüm yurtiçi ve yurtdışı fuarlarına   hızlı erişim imkanı sağlar.Sektörünüz ile ilgili yapılan uluslararası etkinlikleri detaylı inceleyebilirsiniz

Detaylı Bilgi