Davetiye Alınan Çin’li Firmadan İstenilen Belgeler

Çin vizesi almak zorunlu olan bu belge için Çin’deki ziyaret edeceğiniz şirket ile iletişime geçip aşağıdaki örneği ilettiğiniz taktirde , göndermeleri gereken belgeler konusunda fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.Davetiye sağlayan firma yetkililerinden ekte belirtiğimiz örnek belgeler gibi ( Çin’li şirkete ait faaliyet belgesi , Firma yetkilisinin kimlik fotokopisi (önlü – arkalı) talep etmeniz ve resmi davetiyeye eklemeniz gerekmektedir.

Çin vize davetiyesi hitap kısmında hangi şehirdeki büyük elçiliğe gönderildiği belirtilmelidir. Örneğin İstanbul Konsolosluğu yada Çin Ankara Başkonsolosluğu gibi…

Hazırlanan davetiyenin mutlaka resmi makamlarca hazırlanmış olması, ıslak imzalı ve kaşeli olması ve orjinal nüshanın ( aslı )  verilmesi gereklidir. Davet mektubunun istenirse fotokopisini alıp yanınızda bulundurmanızda fayda vardır. Ayrıca Çin’e gidecek kişinin daha evvel ortadoğu ülkelerine gitmişliği varsa , o ülkeler gitme sebebini, gittiği yerleri belirtmesi gerekebilir.

ÖNEMLİ :

ÇİN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUK DUYURUSU

4 Aralık 2017 Tarihinden İtibaren Çin Vize Başvuruları Randevu Sistemi İle Biometrik Veri Alımı (Parmak İzi Alımına) Başlamıştır. Başvuru işlemleri ve Randevu Alımları Şirketimiz Tarafından Yapılmaktadır.

Biz Sizi Arayalım

Çin Vizesi hakkında detaylı bilgiler için sizi aramamızı istiyorsanız .Lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz CALL CENTER  0850 888 76 09

Gönder