fill-out-form-1024x679

Vize Bilgi Formu

Çin Vize Bilgi Formu tam olarak doldurulmadığı durumda Randevu alınamamaktadır. Bilgi formu üzerinde bulunan bütün alanların doğru bilgiler ile doldurulması gerekmektedir. Aksi takdirde vize başvurunuz reddedilir. Vize başvuru formunu sizin adınıza doldurabilmemiz için aşağıdaki formda bulunan bilgilerin doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir.

Detaylı Bilgi
cin-vize-fotograf-ornegi

Fotoğraf Bilgisi

Çin vize başvuru fotoğraf ölçüsü ve şartları bu sayfada detaylı olarak verilmiştir.
Çin vizesi fotoğraf ölçüleri yandaki resimde verildiği gibi 48 mm x 33 mm ölçülerinde olmalıdır. Yüzün yerleşimi ise ; çehre tam ortada olarak üstten 3,5 mm  beyaz fon boşluktan başlamalıdır.Yanlardan ise çehre 3,5 – 5 mm gibi ortalanmış olmalıdır.

Detaylı Bilgi
maxresdefault

Dilekçe Örneği

Çin Ticari Vize Dilekçesi Örneği

Çin ticari vize dilekçesi Çin’e ticari maksat ile yolculuk edecek kişilerin başvuruları esnasında talep edilen belgelerden biridir.

Detaylı Bilgi
image003

Vize Başvuru Formu

Çin Vize Başvuru Formu tam olarak doldurulmadığı durumda Randevu alınamamaktadır. Başvuru formu üzerinde bulunan bütün alanların doğru bilgiler ile doldurulması gerekmektedir.

Detaylı Bilgi
belediye-onayli-davetiye-ornegi

Çin Belediyesi Onaylı Davetiye

Çin vizesi almak zorunlu olan bu belge için Çin’deki ziyaret edeceğiniz şirket ile iletişime geçip aşağıdaki örneği ilettiğiniz taktirde , göndermeleri gereken davetiye konusunda fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.Çin vize davetiyesi hitap kısmında hangi şehirdeki büyük elçiliğe gönderildiği belirtilmelidir.

Detaylı Bilgi
cinlisirket

Çin'li Şirket Davetiyesi

Belli kriterelere uyan bir önceki yıl Çin’e 2 girişi olan veya önceki yıl 1 , geriye dönük yılllar da ise 5 ve 5 üstü giriş çıkışı olanların belediye onaysız evrak olarak çalıştıkları Çin’li şirketten isteyecekleri belgedir.

Detaylı Bilgi
tasdik

Noter Onaylı Beyanname Örneği

Daha önceki dönemlerde, pasaportlarında Çin’e giriş/çıkış kaşesi taşımayan ilk defa Çin’ e gidecek  işçi veya işverenler ve 1985’ ten sonra doğmuş olan kişiler için Noter’den Beyanname Aslı (örneği ektedir)

Detaylı Bilgi
image004

Eski Pasaport Yoksa Dilekçe

Çin’e gidecek olan vize başvuru sahiplerinin daha önce  mevcut pasaportu olmadığına dair  (hiç pasaportu yoksa) imzalanması gereken dilekçe örneğidir.Dilekçenin eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

 

Detaylı Bilgi