ÇİN VİZESİ NASIL ALINIR ?

Seyahatte bulunacak umuma mahsus Pasaport sahibi Türk vatandaşları için uygulanan bir seyahat prosedürüdür.

Seyahat yapacak Umuma Mahsus (bordo renkli) pasaporta sahip kişiler pasaportlarında geçerli vizeleri yoksa  tedarik etmek zorundadır. Tursab yetkili acentası olan GürTour Turizm sizin adınıza vizelerinizi temin etmektedir.

Çin Büyükelçiliği Ankara ve Çin Başkonsolosluğu İstanbul yapılacak vize başvurularını acentamız üzerinden kabul etmektedir.

ÇİN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUK DUYURUSU

4 Aralık 2017 Tarihinden İtibaren Çin Vize Başvuruları Randevu Sistemi İle Biometrik Veri Alımı (Parmak İzi Alımına) Başlamıştır. Başvuru işlemleri ve Randevu Alımları Şirketimiz Tarafından Yapılmaktadır.

En Hızlı Çin Vize İşlemi

Çin Vizesi İşlemlerinde 28 Yıllık Tecrübesiyle GürTour Travel  444 7 609

Çin Vizesi Online Randevu Formu İçin Tıklayınız

ÇİN Resmi Tatil Günleri İçin Tıklayınız

Çin Ticari Vizesi

Ticari Çin Vizesi , Çin’e yapılacak olan ticaret amaçlı ziyaretler için başvurulan gereken vize tipidir. Çin de düzenlenen fuar ziyaretleri, firmalarla ile ticari görüşme maksatlı seyahatler , kapsamında değerlendirilir.

Çin Turistik Vizesi

Çin Turist Vizesi – L Vize olarak adlandırılan vize tipidir. Eşsiz güzellikleri ve kültürü ile turistler için bir cazibe merkezi olan Çin ; Turistik amaç ile ülkeyi ziyaret edeceklere vize uygulamaktadır.

Çin Öğrenci Vizesi

Çin de öğrenim görmek, ileri düzey öğrenim veya staj amacıyla altı ay veya daha uzun sürelik bir dönem için gelen yabancılara verilir.Öğrenim için gerekli olan vize tipidir.Bu vize tipi X seri tipi olarak bilinmektedir.

Çin Çalışma Vizesi

Çin çalışma vizesi, başka bir deyişle Çin Z vizesi olarak adlandırılan vize tipi Çin Halk Cumhuriyeti sınırları içinde çalışmak isteyenlere verilen vize türü olup, Çin Başkonsolosluğu tarafından gerekli belgelerin sunulması gereklidir.